Marka DuoLife

DuoLife to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Stworzona z wyjątkową starannością o najdrobniejsze detale, z każdym dniem umacnia swoją pozycje na polskim rynku.

Naszą misją jest poprawienie standardu i stylu życia każdej napotkanej osoby

Nasza wizja

Z POLSKI NA ŚWIAT

Suplementy diety DuoLife to wyjątkowe preparaty. Naszą wizją jest, aby rozpoczynając dystrybucję od Polski zaistnieć na rynkach międzynarodowych i ugruntować pozycję lidera, poprawiając przy tym milionom osób na całym świecie nie tylko standard i styl życia, ale także samopoczucie.

Nasze wartości
Nasze wartości stanowią fundament.

Największą wartością w DuoLife są LUDZIE, którzy z nami współpracują. Marketing konsumencki, oparty na relacjach z innymi ludźmi, stanowi o naszej przewadze oraz pozwala nam docierać do osób, które dotychczas nie widziały dla siebie szansy w tej dziedzinie działalności.

Działalność DuoLife opieramy na podstawowych wartościach takich jak:
Uczciwość – dotyczy każdego z nas i osób z nami współpracujących
Rzetelność – 100% zaangażowania i sumienne wykonywanie swoich obowiązków
Partnerstwo – współpraca z ludźmi, zaufanie i wsparcie na każdym kroku
Relacje – fundament oraz kluczowy element istnienia i rozwoju
Rozwój osobisty – dzięki niemu jesteśmy z dnia na dzień coraz lepsi
Integracja – wspólne szkolenia, spotkania, wyjazdy i imprezy

Zarząd DuoLife

Prezes Zarządu

Bartosz Królikowski

Bartosz Królikowski od samego początku istnienia firmy piastuje pozycję Prezesa Zarządu. Swoje wieloletnie doświadczenie, które zdobywał pracując w największych korporacjach, jak i będąc współwłaścicielem, członkiem zarządu oraz dyrektorem zarządzającym polskich spółek, przekłada teraz na usprawnianie mechanizmów funkcjonowania DuoLife. Sprawuje pieczę m.in. nad finansami firmy ale również nad licznymi kwestiami związanymi z podejmowaniem decyzji dotyczących kluczowych Partnerów

Wiceprezes Zarządu

Łukasz Godyń

Łukasz Godyń po niemal trzech latach pracy na stanowisku Dyrektora Marketingu w firmie DuoLife w 2016 roku został powołany do jej Zarządu. Swoją pasję do pracy z ludźmi oraz budowania skutecznych strategii marketingowych efektywnie przełożył w zbudowanie marki DuoLife, która teraz odnosi prawdziwe sukcesy. Wprowadzając i koordynując strategie marketingowe DuoLife przyczynił się do znacznego wzrostu firmy nie tylko na terenie Polski, ale również innych krajów europejskich.

Rada Nadzorcza

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Norbert Janeczek

Norbert Janeczek swoje wieloletnie doświadczenie biznesowe przekuł w ideę SoftMarketingu – filaru, na którym swą działalność opiera firma DuoLife. Odpowiedzialny za rozwój sieci dystrybucyjnej podejmuje decyzje związane z długofalową współpracą firmy z licznymi podmiotami. Będąc prawdziwym pasjonatem zdrowego i świadomego stylu życia stał się również inicjatorem Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Żyję Świadomie” organizowanej przez Fundację Na Rzecz Świadomego Życia.

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Piotr Pacyga

Piotr Pacyga na co dzień aktywnie zajmuje się udoskonalaniem systemu, będącego podstawowym narzędziem pracy nie tylko dla Klubowiczów ale również wszystkich pracowników DuoLife. Nowe funkcjonalności pozwalające na jeszcze szybsze oraz skuteczniejsze budowanie biznesu i osiąganie zamierzonych celów przy ograniczeniu zbędnych działań to efekt stałej współpracy z gronem najlepszych grafików i programistów. Piotr rownież wspiera Liderów w Polsce i poza jej granicami poprzez liczne szkolenia warsztaty i seminaria.

Członek Rady Nadzorczej

Dr Piotr Kardasz

Dr Piotr Kardasz swoje wieloletnie naukowe doświadczenie przekuł w stworzenie, wraz z Radą Naukową DuoLife, której jest przewodniczącym, innowacyjnych suplementów diety DuoLife. W uznaniu za swoje osiągnięcia, po 3 latach pracy nad tworzeniem i udoskonalaniem linii produktowej DuoLife, został powołany na stanowisko członka Rady Nadzorczej. Dr Piotr Kardasz jest również niezwykle mocno zaangażowany w Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Żyję Świadomie” jako jeden z głównych prelegentów.